Przejdź do treści

Dołącz do nas!

Ślimak to rodzinna firma cateringowa, zrodzona z pasji do jakości. Od dwudziestu lat budujemy smaki i zapachy tak, aby zadbać nie tylko o przyjemność z jedzenia, ale również zdrowie naszych Klientów.

Nie udałoby się nam zbudowanie wiodącej pozycji na rynku, gdyby nie ludzie. To właśnie nasz zespół – każda z tworzących go 150 osób – swoją pracą sprawia, że sukces jest możliwy. Cały czas się rozwijamy i szukamy rąk do pracy!

Zachęcamy również Ciebie – dołącz do naszego zespołu jako:

Technolog żywności/Dietetyk

Poszukujemy osoby, która kompleksowo zajmie się tworzeniem i wdrażaniem nowych receptur do produkcji w ścisłej współpracy z Szefem Kuchni.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ślimak sp. z o. o. z siedzibą w Długiej Kościelnej moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji. Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy, zaś administrator danych przed wyrażeniem niniejszej umowy przekazał mi informacje, o których mowa w art. 14 ust. 1 i 2 RODO, w tym informację o możliwości cofnięcia wyrażonej zgody

KUCHARZ / POMOC KUCHENNA

Główne zadania naszych pracowników to przygotowywanie dań według przyjętych i wypracowanych standardów.

Nasze oczekiwania:

W zamian oferujemy:

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij cv na adres: praca@slimak.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami!

Do CV prosimy dołączyć poniższą klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”